مستند پولاد

به نام خدا

مستند پولاد

پولاد

مدت : ۲۵ دقیقه
پولاد عنوان مستندی است که ظرفیت های گوناگون شرکت فولاد سفید دشت استان چهارمحال و بختیاری را به تصویر کشیده است . امرالله محمودی به عنوان تهیه کننده و کارگردان با انتخاب نام پولاد که فلزی بسیار سخت و مقاوم می باشد با ظرافتی هنرمندانه اشاره ای مفهومی و تمثیلی به سخت کوشی و روحیه ی مقاوم مهندسین و کارگران ایرانی درطراحی و ساخت این پروژه صنعتی داشته است .

مستند پولاد

در جهان صنعتی امروزی ؛ صنعت پولاد یا فولاد به عنوان صنعت مادر شناخته می شود و نقشی بسیار مهم و حیاتی در توسعه و پیشرفت جوامع داشته و خواهد داشت . لذا داشتن برنامه ای منسجم و حرکت آگاهانه به سمت گسترش این صنعت ، تاثیر بسزایی در رشد صنعتی کشور دارد و توسعه ی این صنعت موجب رشد و شکوفایی روز افزون سایر عرصه های اقتصادی سرزمین ما خواهد شد.

مستند پولاد

امرالله محمودی در مستند پولاد نگاهی جامع و کارشناسانه با رویکرد پیشرفت و توسعه ی استان چهارمحال و بختیاری به شرکت فولاد سفید دشت داشته است و ظرفیت ها و قابلیت های بزرگترین شرکت صنعتی استان را از زوایای مختلف به گونه ای هنرمندانه و با زبان قدرتمند تصویر بیان نموده است .

مستند پولاد

بهره مندی از پشتوانه های علمی – پژوهشی و استفاده خلاقانه از منابع آرشیوی ، تصاویر هوایی ، طراحی و ساخت انیمیشن و تصویر بردای و تدوین حرفه ای ، این مستند را به اثری درخور توجه در گونه های مستندهای صنعتی بدل نموده است .

مستند پولاد